Informace

Prohlédnuté produkty

Vonné tyčinky - EUCALYPTUS (Sada 6 krabiček) Zobrazit větší

Vonné tyčinky - EUCALYPTUS (Sada 6 krabiček)

Nový produkt

Vonné tyčinky Eucalyptus (sada 6 krabiček) 

Silný balzámový pach eukalyptu přispívá ke zdravému životnímu prostředí. Tulasi Eucalyptus pomáhá čistit a dezinfikovat vzduch kolem vás.

Jedná se o špičkové vonné tyčinky Tulasi z parfumerie Sarathi v indickém Bangalore.

Více informací

Více informací

Kvalitní indické vonné tyčinky s vůní eukalyptu. Blahovičník, jinak česky nazývaný též eukalyptus, je rod obsahující více než 700 druhů subtropických až tropických stromů nebo keřů z čeledi myrtovitých původem z Austrálie, kde také tvoří 95 % lesů

Délka 23cm, doba hoření cca 45 minut. Tyčinku umístěte do stojánku, zapalte a nechte doutnat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Sada obsahuje 6 krabiček.

Krabička obsahuje 20 kusů tyčinek.

Složení: Bylinné složky, vonné oleje, bambusová štěpina.

Vonné tyčinky působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Lidé si užívají jejich vůně již po tisíce let a jsou vyráběny z čistě přírodních surovin. Při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní, od přírodního santalu, přes květinové, ovocné, konopné, dřevité vůně, až po kořeněné (masalové) tóny. Indické vonné tyčinky mají výraznější typ vůně a jsou vhodné především k vytvoření příjemné atmosféry a provonění prostor. Indické vonné tyčinky jsou nanášeny převážně na bambusovou štěpinu.

Vyrobeno: Indie

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: