Informace

Slevy

Prohlédnuté produkty

Vonné kužele Tulasi “Tekoucí Dým“ - Sandalwood 30 g.(sada 12 Kusu) Zobrazit větší

Vonné kužele Tulasi “Tekoucí Dým“ - Sandalwood 30 g.(sada 12 Kusu)

Nový produkt

Vonné kužely Tulasi - Sandalwood jsou určeny pro chvíle meditace a jógová cvičení.

Speciální vonné kužely s efektem "tekoucího dýmu" určené k použití se speciálními stojany. Velmi kvalitní indické kužely jsou ručně vyráběny. Jejich příjemná vůně má relaxační účinky a při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní. Provoní prostor příjemnou atmosférou.

Více informací

Více informací

Vonné kužely Tulasi - Sandalwood jsou určeny pro chvíle meditace a jógová cvičení, výborné jsou i pro relaxaci, zvýšení spirituality a vytvoření příjemné inspirativní nálady, která Vás zanese daleko za moře, až do zemí samotného Orientu.  

 Hořící kužel vytváří dým - kouř, který je těžší než je vzduch. Kouř prochází otvory stojanu a tím vytváří efekt "tekoucího kouře". Efekt přiláká pohled a místnost se zaplní příjemnou vůní kužele. Vytvořte si skvělý relax a meditaci pomocí řady vonných kuželů Tekoucí kouř. Kužely jsou obzvlášť vhodné k odpočinku po náročném dni, tato škála aromatických kuželů Vám přinese skvělou pohodu a uvolnění.

Velmi kvalitní indické kužely jsou ručně vyráběny. Jejich příjemná vůně má relaxační účinky a při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní. Jsou určeny především k vytvoření příjemné atmosféry a provonění prostor.

Použití: Vonný kužel umístěte do stojanu určenému k hoření vonných kuželů tekoucí kouř. Potom kužel zapalte a nechte na krátkou chvíli rozhořet. Oheň pohybem ruky zhasněte a kužel nechte pouze doutnat.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosahu dětí. Kadidlo může poškodit lakované povrchy, vždy používejte podložku. Chcete-li dosáhnout nejlepšího efektu, používejte kužele pouze v interiéru a zabraňte průvanu.

Země původu: Indie

Obsah balení: 30 g., cca 10 ks kuželů

Doba hoření: cca 20 min.

Vůně: Santalový dřevo

Balení obsahou 12 krabíček

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: