Informace

Ted' už můžete nakupovat ze Star Impexu rychle a jednoduše a to z pohodlí Vašeho domova či kanceláře. Nyní jsme Vám ještě blíže. Máme pro Vás tento velkoobchodní systém, díky kterému si k nám najde cestu každý. Ze svého stolního počítače, notebooku, z tabletu či dokonce Vašeho chytrého telefonu, zkrátka odkudkoliv můžete u nás nyní nakoupit. Chcete-li nás navštívit, tak si sedněte do křesla a v pohodlí vybírejte.

Jsme největšími dovozci tradičního zboží z Indie, Indonésie, i Číny do České republiky. To Vám zaručuje opravdu nejnižší ceny a zároveň dává garanci původu zboží. Starimpex s.r.o. jsme pro Vás založili roku 1991 a od té doby je Vám orient ještě blíže. Abychom Vám byli i my nejblíže, spustili jsme tento velkoobchodní systém. Teď už pro nikoho není náš velkoobchodní sklad daleko.

Hledáte výrobky z orientu? Obraťte se na nás, jelikož jsme profesionálem v tomto oboru. Rádi Vám pomůžeme s výběrem originálního zboží z orientu. Orientální předměty dodávají místům, kde jsou vystaveny specifického ducha, který mírem a klidem naplní Váš domov a Vás tak zbaví stresu a neklidu.Velkosklad v Horních Počernicích, na který jste byli zvyklí, jsme přestěhovali do průmyslového areálu Sychrov, kde máte pohodlnější parkování a ještě lepší orientaci ve výběru vystaveného zboží.

Naše společnost je zároveň výhradním dovozcem a distributorem značek Shirley May a Alta Moda, ale taky dalších zboží z orientu.

prodejna prodejna hala