Informace

Slevy

  • Legíny

    Barevné teplé leginy. Různé druhy....

Prohlédnuté produkty

Vonné tyčinky Tulasi  - CINNAMON ASSRTMENT (Sada 6 krabiček) Zobrazit větší

Vonné tyčinky Tulasi – CINNAMON ASSRTMENT (Sada 6 krabiček)

Nový produkt

Vonné tyčinky CINNAMON ASSRTMENT značky Tulasi 20 vonných tyčinek se skořicí, které jsou kombinovány s růží, kokosem, medem, santalovým dřevem a kopálem.

Více informací

Více informací

Kvalitní indické vonné tyčinky prémiové značky Tulasi CINNAMON ASSRTMENT

Tato zázračná krabička obsahuje 20 vonných tyčinek se skořicí, které jsou kombinovány s růží, kokosem, medem, santalovým dřevem a kopálem. Každá kombinace vytváří unikátní vůni a pyšní se jedinečnými blahodárnými účinky, aromaterapie, aroma, ezoterika, bytová vůně. 

Balení obsahuje

4 ks Cinnamon + Rose (skořice a růže)

4 ks Cinnamon + Coconut (skořice a kokos)

4 ks Cinnamon + Honey (skořice a med)

4 ks Cinnamon + Santal (skořice a santalové dřevo)

4 ks Cinnamon + Copal (skořice a kopál)

Vonné tyčinky prémiové značky Tulasi Incense, vyráběné v indickém Bangaloru z dílny Sarathi Parfumer, jsou baleny v elegantních individuálně navržených krabičkách s jedinečným designem. Tulasi je jednou z nejznámějších značek aromatických tyčinek na světě, nabízející dlouhotrvající a bohaté vůně, které se uvolní po pouhém otevření balíčku. Tyto vysoce kvalitní vonné tyčinky jsou vyráběny z čistě přírodních ingrediencí, a získaly celosvětovou popularitu díky své efektivitě v oblasti aromaterapie a schopnosti zklidnění mysli i těla.

Aroma uvolňující se při spalování vonných tyčinek je uznávána v mnoha kulturách po tisíce let pro svůj uklidňující účinek, působí antistresově, navodí uvolňující atmosféru, uzdravuje mysl, tělo i duši. Pomáhá při relaxaciurychluje koncentraci. Pozitivní atmosféra, kterou vytváří, přispívá k redukci deprese a bolesti hlavy. Dopřejte si sílu těchto vonných tyčinek a nechte je pomoci vám vytvořit atmosféru klidu a míru.

Délka 23 cm, doba hoření cca 45 minut. Tyčinku umístěte do stojánku, zapalte a nechte doutnat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Krabička obsahuje 20 kusů.

Složení: Bylinné složky, vonné oleje, bambusová štěpina.

Vonné tyčinky působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Lidé si užívají jejich vůně již po tisíce let a jsou vyráběny z čistě přírodních surovin. Při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní, od přírodního santalu, přes květinové, ovocné, konopné, dřevité vůně, až po kořeněné (masalové) tóny. Indické vonné tyčinky mají výraznější typ vůně a jsou vhodné především k vytvoření příjemné atmosféry a provonění prostor. Indické vonné tyčinky jsou nanášeny převážně na bambusovou štěpinu.

Vyrobeno: Indie

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: