Informace

Prohlédnuté produkty

Vonné tyčinky Satya Sai Baba – NAG CHAMPA (Sada 12 krabiček) Zobrazit větší

Vonné tyčinky Satya Sai Baba – NAG CHAMPA (Sada 12 krabiček)

Nový produkt

Vonné tyčinky NAG CHAMPA značky Satya s výraznou, orientální, sladce kořeněnou vůní, aromaterapie, aroma, meditace, ezoterika, bytová vůně.

Více informací

Více informací

Kvalitní indické vonné tyčinky Satya NAG CHAMPA 

Tradiční indické vonné tyčinky s výraznou, orientální, sladce kořeněnou vůní. Jedná se o kvalitní vonné tyčinky s vysokým podílem přírodních příměsí, aromaterapie, aroma, meditace, ezoterika, bytová vůně.

Nag Champa je vůní indického původu a je jednou z nejpopulárnějších kadidel na světě. Její jedinečné aroma se získává z květu posvátné magnólie champaca, pryskyřice halmaddi, santalového dřeva a různých bylin. Nag Champa je charakteristická pro svou květinovou dřevitou vůni, kterou si zajisté oblíbíte. 

Prémiová značka Tulasi Incense z parfumerie Sarathi v indickém Bangalore, přináší vysoce kvalitní vonné tyčinky vyrobené z čistě přírodních ingrediencí. Tyto tyčinky si získaly celosvětovou popularitu díky své efektivitě v oblasti aromaterapie a schopnosti zklidnění mysli i těla.

Aroma uvolňující se při spalování vonných tyčinek je uznávána v mnoha kulturách po tisíce let pro svůj uklidňující účinek, působí antistresově, navodí uvolňující atmosféru, uzdravuje mysl, tělo i duši. Pomáhá při relaxaciurychluje koncentraci. Pozitivní atmosféra, kterou vytváří, přispívá k redukci deprese a bolesti hlavy. Dopřejte si sílu těchto vonných tyčinek a nechte je pomoci vám vytvořit atmosféru klidu a míru.

Aroma uvolňující se při spalování vonných tyčinek je uznávána v mnoha kulturách po tisíce let pro svůj uklidňující účinek, působí antistresově, navodí uvolňující atmosféru, uzdravuje mysl, tělo i duši. Pomáhá při relaxaciurychluje koncentraci. Pozitivní atmosféra, kterou vytváří, přispívá k redukci deprese a bolesti hlavy. Dopřejte si sílu těchto vonných tyčinek a nechte je pomoci vám vytvořit atmosféru klidu a míru.

Délka 20 cm, doba hoření cca 40 minut. Tyčinku umístěte do stojánku, zapalte a nechte doutnat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Sada obsahuje 12 krabiček.

Krabička obsahuje 15 kusů tyčinek.

Váha: 16 g

Složení: Bylinné složky, vonné oleje, bambusová štěpina.

Vonné tyčinky působí proti stresu a navozují příjemný pocit uklidnění. Lidé si užívají jejich vůně již po tisíce let a jsou vyráběny z čistě přírodních surovin. Při jejich hoření se můžete setkat s velmi širokým spektrem vůní, od přírodního santalu, přes květinové, ovocné, konopné, dřevité vůně, až po kořeněné (masalové) tóny. Indické vonné tyčinky mají výraznější typ vůně a jsou vhodné především k vytvoření příjemné atmosféry a provonění prostor. Indické vonné tyčinky jsou nanášeny převážně na bambusovou štěpinu.

Vyrobeno: Indie

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: